ZESTAW NAPRAWCZY POMPY WODY MF LANDINI 3637615M91
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Kod produktu: 6709
Opis
ZESTAW NAPRAWCZY POMPY WODY MASSEY FERGUSON LANDINI
ZASTOSOWANIE:
MASSEY FERGUSON:
155, 158, 158F, 158S, 158V, 165, 260, 65, 560, 765, 865, 30, 302, 304, 3165, 3303, 3305, 356, 40B, 50
LANDINI:
6500, 6505, C6000, 6000, 6000Special, 7000Special
TYP SILNIKA:
A4.236 - Perkins
AD4.203 - Perkins
A4.192 - Perkins
AD4.203 - Perkins
WYMIARY:
A:130 mm
B:45 mm
C:8mm
D:77 mm
E:16 mm
F:19 mm
F2: 15 mm
G:15 mm
H:80 mm
I:15,90 mm
J:37 mm
K:16 mm