Pompa wody Massey Ferguson Landini Perkins 3637411M91
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Kod produktu: 6730
Opis
Pompa wody
Zastosowanie:
Massey Ferguson:
165 , 168 , 174 , 174C , 174F , 174S , 174V , 175 , 175S , 178 , 184 , 184F , 184S , 185 , 188 , 194 , 194C , 194F , 194S
255 (USA) , 273 , 274 , 274C , 274CF , 274S , 274SK , 283 , 284 , 284S , 293 , 294 , 294C , 294S
362 , 362N , 367CF , 372N , 373 , 373LX , 373S , 374AP , 374AP(X) , 374AQ , 374F , 374FP , 374FP(X) , 374FQ , 374GE , 374GE(X) , 374H , 374S , 374SP , 374SP(X) , 374SQ , 374V , 374VQ , 376C , 376CF , 376XCF , 377 , 382N , 383 , 383LX , 383S , 384AP , 384AP(X) , 384AQ , 384F , 384FP , 384FP(X) , 384FQ , 384GE , 384GE(X) , 384S , 384SP , 384SP(X) , 384SQ , 384V , 384VQ , 387 , 393 , 393LX , 393S , 394AP , 394AP(X) , 394AQ , 394C , 394F , 394FP , 394FP(X) , 394FQ , 394GE , 394GE(X) , 394H , 394S , 394SP , 394SP(X) , 394SQ , 396C , 396CF , 396CT , 397
Kombajny:
90
Renault:
70-12SP , 70-14SP , 70-32PA , 70-32PE , 70-32PS , 70-32PX , 70-34PA , 70-34PE , 70-34PS , 70-34PX
701-4F
80-12SP , 80-14SP , 80-32P , 80-34P
Ceres
75 , 75X
Landini:
6530F , 6530L , 6530V , 6830 , 7530F , 7530L , 7830 , 8530F , 8530L , 8830
6560F , 6560L , 6560V , 6860 , 7560F , 7560L , 7560V , 7860 , 8560F , 8560L , 8860
Advantage
65F , 65FP , 65GE , 65GT , 65GTP , 65L , 65LP , 65V , 75F , 75FP , 75GE , 75GT , 75GTP , 75L , 75LP , 75V , 85F , 85FP , 85GE , 85GT , 85GTP , 85L , 85LP , 85V
Blizzard 65 , Blizzard 75 , Blizzard 85
C6500 , C6830 , C7800 , C7830 , C8860 , CF6830
7000Special
C75 , C85 , CF75 , CF85
Trekker 65F , Trekker 70F , Trekker 75F , Trekker 85F
Trekker 80F