PRZEGUB OSIOWY MASSEY FERGUSON LANDINI VALMET 3426312M1 V31059800
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Kod produktu: 10698
Opis
PRZEGUB OSIOWY
ZASTOSOWANIE:
MASSEY FERGUSON:
LANDINI:
ATLANTIS 80 , ATLANTIS 85 , ATLANTIS 90 , ATLANTIS 100 , ATLAS 80 , ATLAS 85 , ATLAS 90 ATLAS 100
BLIZZARD 50 , BLIZZARD 60 , BLIZZARD 65 , BLIZZARD 75 , BLIZZARD 85
BLIZZARD 95 , REX 60 , REX 70 , REX 80 , REX 85 , REX 90 , REX 100 ,
VALMET/VALTRA:
3100C , 3100F , 3300C , 3300F , 3300V , 3400C , 3400F , 3400V , 3500C , 3500F , 3500V
DŁUGOŚĆ: 180 mm
GWINTY: M18x1,5/M20x1,5 mm